2019 SPORT-SERVIS SLEZSKA s.r.o.

SLUŽBY

Zimní sezóna

Nabízíme Vám kompletní servis lyží, běžek, snowboardů včetně montáže patřičného vázání.

Naši technici provádí servis na nejmodernějších strojích, které zaručují dokonalou a zároveň šetrnou přípravu hran a skluznice. Naším cílem je připravit Vás a Vaše děti na hory tak, aby zážitek z lyžování se stal pro Vás příjemným a hlavně bezpečným.

Bootfitting – tvarování a úpravy lyžařských bot

V rámci úplného pohodlí taktéž poskytujeme kompletní péči o Vaše nohy. Upravíme skelety na Vaše přání, vytvarujeme vnitřní botičky na míru a provedeme 100 % tvarování vložek do bot. Pomocí speciální pěny vytěsníme volná místa uvnitř lyžařské boty pro lehčí a přesnější ovládání lyží. 

Umíme Vaše nové i starší lyžáky upravit tak, aby Vám dokonale padly. Zmiňovanými kroky Vám umožníme komfort, bezpečnost a v neposlední řadě dobrý pocit z jízdy na svahu. Výhodou této technologie je rychlost a opakované tvarování skeletu dle individuálních potřeb zákazníka.

Vyplétání raket

Nabízíme Vám vyplétání badmintonových, tenisových a squashových raket na profesionálních strojích značky YONEX a Wilson.

Naši odborně školení vyplétači, kteří pletou pro profesionální hráče, Vám rádi poradí s výběrem vhodného výpletu a současně na Vaše přání zajistí kompletní servis rakety.

V rámci další nabídky zajistíme omotání, vyvážení či upravíme velikost gripu dle Vašich herních potřeb a požadavků. Vyplétání raket provádíme po domluvě na počkání nebo do druhého dne.

Testování raket

V naší specializované prodejně je možné taktéž zapůjčit si testovací raketu před koupí. Testovací rakety nabízíme v sortimentu značek : Yonex, Dunlop, Völkl, Wilson, Head a Babolat a další…

V případě zájmu o zapůjčení testovací rakety je zapotřebí složit zálohu ve výši ceny dané rakety, která se skládá pouze v hotovosti. V případě nepoškození testovací rakety je poté záloha opětovně vrácena zákazníkovi v plné výši. Pokud se naopak prokáže poškození testovací rakety, hradí zákazník plnou cenu daného výrobku. Cena zapůjčení rakety činí 200,- Kč/den.Pokud se rozhodnete vybranou raketu zakoupit, nebude půjčovné účtováno.

BF_2.jpg
20191210_115225.jpg